O autorze

Nazywam się Krzysztof Kozłowski, z wykształcenia i zamiłowania jestem świeżo upieczonym absolwentem prawa, w drodze do uzyskania uprawnień zawodowych.

Prywatnie jestem osobą pogodną, podobno skrajnie optymistyczną, z nieco nierealnym podejściem do czasu, który wypełniam po brzegi różnymi aktywnościami. Zakochany po uszy i na amen. Udzielam się publicystycznie na portalu literackim Katedra, gdzie pełnię funkcję redaktora. Biegam, ćwiczę. Tańczę towarzysko. Bawię się w działkowca. Spotykam ze znajomymi, przesiaduję z przyjaciółmi. Zaczytuję literaturą, zwłaszcza fantastyczną, historyczną, ale też klasykami pokroju Vonneguta czy Hemingwaya. Zwiedzam Polskę i marzę o zwiedzaniu świata. Uwielbiam zwierzęta i naturę, coroczne górskie wędrówki. Ratuję ślimaki przed rozjechaniem na ulicy. Jestem zakręcony na punkcie przekonania, że człowiek może właściwie wszystko – jeżeli tylko chce i konsekwentnie działa w tym kierunku.

Bloga zacząłem prowadzić, bo od dziecka chciałem dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami, dyskutować, wchodzić w relacje. Tematyka rozwoju pojawiła się później, wraz z prostą chęcią, by być coraz lepszym, lepiej żyć, być szczęśliwym. Każdego dnia staram się realizować te cele, i choć czasami się nie udaje, to generalnie jest świetnie :) Cały czas uczę się czegoś nowego i cieszę życiem. Poszukując nowych wrażeń i umiejętności, wciąż rozwijając własną wizję siebie. O tym jest ten blog, który tak jak ja zmienia się i rozwija. O świadomym kreowaniu własnego szczęśliwego życia :)

Jeżeli chciałbyś do mnie napisać możesz skorzystać z poniższych możliwości kontaktu:

formularz kontaktowy

Reklamy